infolinia: 888 381 100 e-mail: travel@majery.pl
Kadra

Z dumą prezentujemy Kadrę wychowawców oraz kierowników, którzy w czasie organizowanych przez nas zimowisk i kolonii letnich będą opiekować się Państwa dziećmi. Nasza Kadra na co dzień pracuje z dziećmi w Dziecięcym Centrum Tańca Majery.

 • Doświadczenie z dziećmi zaczęłam zdobywać od 2016 roku, kiedy rozpoczęłam prowadzenie zajęć tanecznych oraz warsztatów. Posiadam kurs wychowawcy kolonijnego, a od 2017 roku zaczęłam jeździć na kolonie z dziećmi. Obecnie jestem na kierunku studiów: Pedagogika, specjalność: Resocjalizacja, gdzie uczę się jak pracować z podopiecznymi.

  Daria
 • Z dziećmi pracuję od 2015 roku, wtedy zaczęłam prowadzić zajęcia taneczne oraz wyjeżdżać na różne turnieje w roli opiekuna. W czasie wyjazdów zawsze staram się zapewnić wychowankom jak najlepszą opiekę. Ukończyłam kurs instruktora tańca oraz wychowawcy kolonijnego. Obecnie studiuję psychologię, która pomaga mi w kontakcie z dziećmi.

  Dominika
 • Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką. Swoje pierwsze doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyk studenckich z zakresu rehabilitacji. W DCT Majery pracuję od 2013 roku, gdzie nieustannie pogłębiam swoje umiejętności. Prowadzę zajęcia taneczno-ruchowe, spełniam się jako wychowawca kolonijny, a od 2017 roku jako kierownik kolonii. W tej pracy nie tylko nauka jest dla mnie najważniejsza, ale serce i pasja, które mogę przekazać Państwa dzieciom.

  Ewelina
 • Jestem wychowawcą kolonijnym od 2012 roku i od tego też roku systematycznie jeżdżę na kolonie czy obozy z dzieciakami. Poprzez uśmiech i świetną zabawę staram się oderwać dzieci od tęsknoty za rodzicami na dłuższych wyjazdach. Pod moją opieką były już większe dzieciaki jak i te najmłodsze.

  Joanna
 • Posiadam wykształcenie pedagogiczne, w 2018 r. uzyskałam stopień magistra na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Resocjalizacyjna. Doświadczenie w pracy z dziećmi mam od 2014 r., zdobywałam je podczas praktyk studenckich w szkołach i w trakcie animacji prowadzonych na imprezach okolicznościowych. Od 2018 r. jestem wychowawca kolonijnym.

  Karolina
 • Z wykształcenia jestem pedagogiem, ukończyłam stopień magistra z Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Wychowania Fizycznego. Od 2007 roku czynnie spełniam się jako wychowawca kolonijny oraz półkolonijny, a od 2016 roku również jako kierownik wypoczynku. Kolonie są zupełnie inną pracą, jaką się wykonuje na co dzień, dzieci tęsknią za domem, wymagają dużej uwagi i sądzę, że jako doświadczony pedagog spełniam się w tym doskonale. Przytulenie, przeczytanie bajki czy rozmowa to tak niewiele, a może zdziałać dużo dobrego.

  Kasia
 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, na którym zdobyłam tytuł magistra pedagogiki. Moje doświadczenie z koloniami sięga ponad kilkunastu wspaniałych turnusów o różnorodnej tematyce. Ukończyłam kurs wychowawcy i kierownika kolonijnego, na którym przeszłam szkolenia z zakresu opieki nad dziećmi, planowania czasu oraz pierwszej pomocy. W urozmaicaniu warsztatów na koloniach pomaga mi także ukończenie szkoły aktorskiej. Pracuję z dziećmi już od lat, ale to kolonie są dla mnie zawsze najbardziej wyczekiwanym okresem w roku 🙂

  Magda
 • Moja współpraca z dziećmi zaczęła się już na studiach pedagogicznych, kiedy miałyśmy zajęcia praktyczne w przedszkolach i szkołach. Później praktyki w różnych placówkach uzupełniały moją wiedzę o rozwoju dzieci. Kolejnym etapem doszkalania się była funkcja wychowawcy na koloniach i zimowiskach, które od 2011 roku wpisały się w mój grafik wakacyjny i zimowy. A od 2017 roku spełniam się także jako kierownik kolonii.

  Magda
 • Ferie, wakacje – pierwsza myśl: WOLNE! Czas na wyjątkowe wyjazdy! Zimowiska, kolonie, obozy! Podczas tych wyjazdów Państwa dziećmi zaopiekuje się ja 🙂 Jestem wychowawcą kolonijnym od 2010 roku. Sześciokrotnie byłam z dziećmi na dwutygodniowych obozach pod namiotami, na Mazurach. Później przyszła pora na kolonie w górach, czyli trzy dwutygodniowe turnusy w Międzybrodziu Żywieckim. Teraz wakacje i ferie spędzam z małymi i większymi tancerzami. Od kilku lat, co roku opiekuję się dziećmi podczas kolonii i zimowisk, świetnie się razem bawimy, pobudzamy naszą kreatywność, zaprzyjaźniamy się i wzajemnie wspieramy. Zapraszam na wspólną przygodę! 🙂

  Marcelina
 • Jestem studentką Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie na kierunku wychowanie fizyczne. Posiadam kwalifikacje instruktora fitness oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Moja praca z dziećmi trwa od 2013 roku, gdzie po raz pierwszy wyjechałam na kolonie jako wychowawca. Współpraca z dziećmi podczas trwania turnusu to fantastyczna praca, zabawa oraz przygoda, która sprawia mi ogromną radość Uśmiech

  Marta
 • Pracę z dziećmi zaczęłam w Centrum Kreatywnej Zabawy na stanowisku animator, gdzie zdobywałam doświadczenie z zakresu organizacji wolnego czasu najmłodszym. Obecnie nabytą wiedzę wykorzystuję na zimowiskach i koloniach z Majerami. Posiadam również kurs wychowawcy kolonijnego, co pogłębiło moja wiedzę z zakresu opieki nad dziećmi. Staram się, aby dla naszych podopiecznych czas na wyjeździe był wyjątkowy, a każdy dzień radosny i pełen nowych pozytywnych doświadczeń.

  Monika
 • Swoją współpracę z dziećmi zaczęłam w 2012 roku. Zaczynałam jako opiekunka, później animatorka, a obecnie jestem instruktorką zajęć ruchowych oraz wychowawcą kolonijnym. Przez podróże małe i duże chciałabym w dzieciach zaszczepić pasje do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Największym motywatorem jest dla mnie uśmiech i radość dzieci, dają mi one wiele, a ja zawsze chce im dać dużo więcej w zamian.

  Nadia
 • Jestem Technikiem obsługi turystycznej co już wiele może powiedzieć na temat mojego doświadczenia w pracy na wyjazdach turystycznych. Często jako animator pracowałam z dziećmi w hotelach dając tym samym tzw. chwilkę oddechu rodzicom od ich pociech. Posiadam kurs wychowawcy kolonijnego, wiec jestem osoba odpowiednia do opieki nad Państwa dziećmi podczas rożnego rodzaju wyjazdów kolonijnych jak i zimowisk. Jestem osoba pełna pozytywnej energii, kreatywna świetnie dogaduje się z dziećmi w wyniku czego wszyscy spędzamy miło i aktywnie czas podczas takich wyjazdów.

  Ola
 • Z dziećmi pracuję od 2015 roku, zaczynałam od zajęć tanecznych dla przedszkolaków. Prowadziłam również zajęcia teatralne, przez co dzieci wyrażały swoją wyobraźnię, a ja mogłam je lepiej poznać. Od 2016 roku jestem certyfikowanym animatorem, więc od tej pory wolny czas spędzam z najmłodszymi pociechami, co daje mi mnóstwo radości. Każde dziecko uczy mnie czegoś nowego i ja odwzajemniam się tym samym, staram się dać im wszystko, co najlepsze w 100%. Nie wyobrażam sobie pracować w innym otoczeniu, bo nikt nie jest tak wdzięczny jak nasze kochane dzieci.

  Patrycja
 • Na co dzień prowadzę zajęcia taneczno-ruchowe, dzięki którym zdobywam doświadczenie w pracy z dziećmi. Studiuję psychologię, dzięki czemu podchodzę do każdego dziecka bardzo indywidualnie i ważny jest dla mnie jego rozwój, uśmiech i dobre samopoczucie.

  Ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego oraz pierwszej pomocy. Kolonia dla dziecka jest naprawdę dużą przygodą i zostaje w pamięci na całe życie. Dlatego jako wychowawca zadbam o to, aby dziecko było zadowolone i wróciło z pięknymi wspomnieniami.

  Patrycja