infolinia: 888 381 100 e-mail: travel@majery.pl
Kadra

Z dumą prezentujemy Kadrę wychowawców oraz kierowników, którzy w czasie organizowanych przez nas zimowisk i kolonii letnich będą opiekować się Państwa dziećmi. Nasza Kadra na co dzień pracuje z dziećmi w Dziecięcym Centrum Tańca Majery.

 • Czy wiesz, co chcesz robić w życiu? Ja już wiem, dlatego jestem certyfikowanym Animatorem Czasu Wolnego, a kurs na wychowawcę placówek wypoczynku dzieci i młodzieży oraz kierownika wycieczek szkolnych zrobiłam już podczas studiów pedagogicznych w 2009 roku. Od tego czasu ta funkcja jest moim obowiązkowym punktem programu wakacyjnego. Jako kierownik oraz wychowawca kolonijny mogę być świadkiem pięknych przemian w kontekście samodzielności u dzieci, które podczas wyjazdów rozwijają znacznie zachowania społeczne, trenują czynności samoobsługowe, odnoszą swoje „małe sukcesy” 🙂 i uczą się pracować ze swoimi emocjami.

  Adrianna
 • Nawiązanie dobrej więzi z podopiecznymi jest podstawą udanych wakacji. Należy zyskać ich zaufanie, sprawić, że będą dobrze czuć się w naszym towarzystwie. Dla mnie, jako wychowawcy kolonijnego, bardzo ważne jest bezpieczeństwo, przyjazna atmosfera oraz wypełnienie czasu wolnego w taki sposób, aby dzieciaki nie miały czasu się nudzić (bo znudzone dzieci to nieszczęśliwe dzieci). Jako mama sama wiem, jakie emocje drzemią w rodzicu, który wysyła swoje dziecko na ferie/kolonie. Własne doświadczenie wykorzystuję podczas wyjazdów, by czas spędzony poza domem, wśród rówieśników, wywoływał same pozytywne emocje i wspomnienia naszych dzieci.

  Angelika
 • Doświadczenie z dziećmi zaczęłam zdobywać od 2016 roku, kiedy rozpoczęłam prowadzenie zajęć tanecznych oraz warsztatów. Posiadam kurs wychowawcy kolonijnego, a od 2017 roku zaczęłam jeździć na kolonie z dziećmi. Obecnie jestem na kierunku studiów: Pedagogika, specjalność: Resocjalizacja, gdzie uczę się jak pracować z podopiecznymi.

  Daria
 • Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką. Swoje pierwsze doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyk studenckich z zakresu rehabilitacji. W DCT Majery pracuję od 2013 roku, gdzie nieustannie pogłębiam swoje umiejętności. Prowadzę zajęcia taneczno-ruchowe, spełniam się jako wychowawca kolonijny, a od 2017 roku jako kierownik kolonii. W tej pracy nie tylko nauka jest dla mnie najważniejsza, ale serce i pasja, które mogę przekazać Państwa dzieciom.

  Ewelina
 • Wyjazdy z dziećmi w roli wychowawcy kolonijnego to stały element moich wakacji. Od 2011 roku spędzam część wakacji właśnie w ten sposób. Czas spędzony z dziećmi, wspólna zabawa i nauka pozostawiają wyjątkowe wspomnienia. Uśmiechy dzieci po zakończonych warsztatach, po skończonym turnusie kolonijnym, kiedy mogły nauczyć się czegoś nowego jest najlepszą nagrodą i motywacją do pracy z nimi.

  Gabrysia
 • Z dziećmi współpracuję od 2012 roku, ucząc ich tańca. Mają one różne charaktery, każde z nich jest inne, dlatego też mam do każdego indywidualne podejście. W pracy z dziećmi stawiam nacisk na naukę tańca, lecz również chcę je zaangażować oraz zaciekawić. Mam dużą satysfakcję, gdy mogę je pochwalić, cieszy mnie, gdy widzę, że są zadowolone z siebie i starają się jeszcze bardziej. Podczas kolonii biorę na siebie dużą odpowiedzialność, odpowiadam za ich opiekę. Dzieci, gdy są daleko od rodziców czasem potrzebują się zwierzyć, przytulić, dlatego staram się być dla nich zawsze oparciem.

  Justyna
 • Z wykształcenia jestem pedagogiem, ukończyłam stopień magistra z Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Wychowania Fizycznego. Od 2007 roku czynnie spełniam się jako wychowawca kolonijny oraz półkolonijny, a od 2016 roku również jako kierownik wypoczynku. Kolonie są zupełnie inną pracą, jaką się wykonuje na co dzień, dzieci tęsknią za domem, wymagają dużej uwagi i sądzę, że jako doświadczony pedagog spełniam się w tym doskonale. Przytulenie, przeczytanie bajki czy rozmowa to tak niewiele, a może zdziałać dużo dobrego.

  Kasia
 • Zawsze byłam ciekawa świata, zarówno innych kultur, jak i cudnych miejsc, które uwielbiam odkrywać. Na swoje pierwsze kolonie pojechałam w wieku 7 lat. Doskonale rozumiem potrzeby dziecka, ale i oczekiwania rodziców. Jestem przekonana, że podróże wpływają pozytywnie na każdego człowieka. Ukończenie kursu kierownika i wychowawcy wypoczynku pozwoliło mi połączyć pasję z pracą. Od 2012 roku dbam o to, aby każdy wyjazd na kolonie był nie tylko niezapomnianą przygodą, ale przede wszystkim czasem spędzonym owocnie i z pożytkiem, gdzie bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz jakość programu mają dla mnie szczególne znaczenie.

  Klaudia
 • Moją dużą pasją, zaraz po tańcu, są podróże. Z wykształcenia jestem Technikiem Obsługi Turystycznej, dlatego Państwa dzieci nie tylko spędzą miły czas na koloniach pod moją
  opieką, ale również dowiedzą się ciekawostek o innych miejscach i kulturach. Studia psychoprofilaktyczne pozwoliły mi poznać dzieci, a przede wszystkim je zrozumieć, dlatego
  wiem, jak w czasie rozłąki z rodzicami zapewnić im przyjazną atmosferę i radość.

  Klaudia
 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, na którym zdobyłam tytuł magistra pedagogiki. Moje doświadczenie z koloniami sięga ponad kilkunastu wspaniałych turnusów o różnorodnej tematyce. Ukończyłam kurs wychowawcy i kierownika kolonijnego, na którym przeszłam szkolenia z zakresu opieki nad dziećmi, planowania czasu oraz pierwszej pomocy. W urozmaicaniu warsztatów na koloniach pomaga mi także ukończenie szkoły aktorskiej. Pracuję z dziećmi już od lat, ale to kolonie są dla mnie zawsze najbardziej wyczekiwanym okresem w roku 🙂

  Magda
 • Moja współpraca z dziećmi zaczęła się już na studiach pedagogicznych, kiedy miałyśmy zajęcia praktyczne w przedszkolach i szkołach. Później praktyki w różnych placówkach uzupełniały moją wiedzę o rozwoju dzieci. Kolejnym etapem doszkalania się była funkcja wychowawcy na koloniach i zimowiskach, które od 2011 roku wpisały się w mój grafik wakacyjny i zimowy. A od 2017 roku spełniam się także jako kierownik kolonii.

  Magda
 • Ferie, wakacje – pierwsza myśl: WOLNE! Czas na wyjątkowe wyjazdy! Zimowiska, kolonie, obozy! Podczas tych wyjazdów Państwa dziećmi zaopiekuje się ja 🙂 Jestem wychowawcą kolonijnym od 2010 roku. Sześciokrotnie byłam z dziećmi na dwutygodniowych obozach pod namiotami, na Mazurach. Później przyszła pora na kolonie w górach, czyli trzy dwutygodniowe turnusy w Międzybrodziu Żywieckim. Teraz wakacje i ferie spędzam z małymi i większymi tancerzami. Od kilku lat, co roku opiekuję się dziećmi podczas kolonii i zimowisk, świetnie się razem bawimy, pobudzamy naszą kreatywność, zaprzyjaźniamy się i wzajemnie wspieramy. Zapraszam na wspólną przygodę! 🙂

  Marcelina
 • Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam przez cały okres studiów pedagogicznych o specjalności Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, odbywając praktyki w szkołach i przedszkolach. Ponadto, w ramach wolontariatu, organizowałam półkolonie dla dzieci na terenie całej Polski, będąc tam opiekunem, wychowawcą i animatorem. Również podczas wyjazdów na kolonie oraz prowadzenia zajęć tanecznych w Dziecięcym Centrum Tańca „Majery” nauczyłam się jak reagować na dziecięce potrzeby i być dobrym wychowawcą, któremu dziecko ufa i do którego może przyjść z każdym problemem.

  Marta
 • Praca z dziećmi od zawsze sprawia mi ogromną radość! Moje doświadczenie zdobyłam już podczas studiów oraz poprzez roczny wolontariat w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Posiadam kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży, pierwszej pomocy oraz kurs animatora gier i zabaw. Każde dziecko to dla mnie wielki skarb, który staram się pielęgnować i odkrywać w nim to, co najlepsze. Moja praca jest dla mnie moją pasją 🙂

  Marta
 • Od kiedy ukończyłam 18 lat, rozpoczęłam pracę z dziećmi. Kończąc kurs wychowawcy kolonijnego, zaczęłam współpracę z jednym z najbardziej cenionych ośrodków konnych, gdzie przez cały wakacyjny okres pełniłam funkcję wychowawcy, wspierając kolonistów swoją wiedzą z zakresu jeździectwa, gdyż sama jeżdżę konno od lat. Następnie, będąc odpowiedzialną za bezpieczeństwo oraz uśmiech dzieci w podróży, byłam konwojentką – pilotem i dowoziłam przyszłych kolonistów na obozy, na trasach po całej Polsce. Jako certyfikowany animator czasu wolnego, już studiując, wyleciałam na sezon do Albanii oraz na Zakynthos, gdzie przyczyniałam się do najlepszych wakacyjnych wspomnień dzieci w MiniKlubie oraz prowadząc MiniDisco. Teraz zadbam o uśmiech Państwa dziecka na jednym z zimowych, bądź wakacyjnych turnusów kolonii z Majerami. Do zobaczenia na zbiórce! 🙂

  Martyna
 • Z dziećmi pracuję od 2015 roku, zaczynałam od zajęć tanecznych dla przedszkolaków. Prowadziłam również zajęcia teatralne, przez co dzieci wyrażały swoją wyobraźnię, a ja mogłam je lepiej poznać. Od 2016 roku jestem certyfikowanym animatorem, więc od tej pory wolny czas spędzam z najmłodszymi pociechami, co daje mi mnóstwo radości. Każde dziecko uczy mnie czegoś nowego i ja odwzajemniam się tym samym, staram się dać im wszystko, co najlepsze w 100%. Nie wyobrażam sobie pracować w innym otoczeniu, bo nikt nie jest tak wdzięczny jak nasze kochane dzieci.

  Patrycja
 • Uwielbiam pracę z dziećmi, ponieważ nie ma bardziej szczerych i wrażliwych istot na tym świeci . Wykształcenie pedagogiczne, jakie posiadam, pozwala mi lepiej je zrozumieć i odpowiednio się nimi zająć . Z wielkim sercem, zaangażowaniem i troską podchodzę do każdego uczestnika naszych obozów, aby był to czas wielu nowych doświadczeń i wspaniałych przeżyć. Bardzo ważne jest dla mnie, by dzieci spędziły ten czas na radosnej zabawie, w bezpiecznym i przyjaznym dla nich miejsc.

  Sylwia
 • Skończyłam studia o profilu nauczycielskim. W czasie studiów odbyłam praktyki w różnych placówkach oświatowych: szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach, ośrodkach wychowawczych oraz ośrodkach kultury. Funkcję wychowawcy kolonijnego pełnię od 2015 roku. Jestem również mamą, dlatego rozumiem odczucia rodziców, którzy wysyłają swe pociechy na obóz. Wiem, na co my wychowawcy powinniśmy zwrócić uwagę, by dziecko czuło się dobrze bez rodziców w nowym miejscu. Staram się, aby czas spędzony na koloniach dał dzieciakom jak najwięcej zabawy, radości i miłych wspomnień.

  Sylwia