infolinia: 888 381 100 e-mail: travel@majery.pl
Kadra

Z dumą prezentujemy Kadrę wychowawców oraz kierowników, którzy w czasie organizowanych przez nas zimowisk i kolonii letnich będą opiekować się Państwa dziećmi. Nasza Kadra na co dzień pracuje z dziećmi w Dziecięcym Centrum Tańca Majery.

 • Od 2017 roku zaczęłam prowadzić zajęcia taneczne dla dzieci. Praca z dziećmi sprawia mi dużą radość dlatego kolejnym krokiem było ukończenie kursu wychowawcy kolonijnego. Staram się ,aby każdy wyjazd dla dzieci był niezapomnianym przeżyciem jak i świetną zabawą.

  Alicja
 • Doświadczenie z dziećmi zaczęłam zdobywać od 2016 roku, kiedy rozpoczęłam prowadzenie zajęć tanecznych oraz warsztatów. Posiadam kurs wychowawcy kolonijnego, a od 2017 roku zaczęłam jeździć na kolonie z dziećmi. Obecnie jestem na kierunku studiów: Pedagogika, specjalność: Resocjalizacja, gdzie uczę się jak pracować z podopiecznymi.

  Daria
 • Z dziećmi pracuję od 2015 roku, wtedy zaczęłam prowadzić zajęcia taneczne oraz wyjeżdżać na różne turnieje w roli opiekuna. W czasie wyjazdów zawsze staram się zapewnić wychowankom jak najlepszą opiekę. Ukończyłam kurs instruktora tańca oraz wychowawcy kolonijnego. Obecnie studiuję psychologię, która pomaga mi w kontakcie z dziećmi.

  Dominika
 • Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji. Największa nagrodą jest ich uśmiech oraz bezpieczna i dobra zabawa. Dzieci traktuje indywidualnie ponieważ każde z nich jest inne i ma inne potrzeby. Moim celem jest aby pociechy wróciły do domu szczęśliwe i pełne dobrych wspomnień.

  Justyna
 • Jestem wychowawcą kolonijnym od 2012 roku i od tego też roku systematycznie jeżdżę na kolonie czy obozy z dzieciakami. Poprzez uśmiech i świetną zabawę staram się oderwać dzieci od tęsknoty za rodzicami na dłuższych wyjazdach. Pod moją opieką były już większe dzieciaki jak i te najmłodsze.

  Joanna
 • Posiadam wykształcenie pedagogiczne, w 2018 r. uzyskałam stopień magistra na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Resocjalizacyjna. Doświadczenie w pracy z dziećmi mam od 2014 r., zdobywałam je podczas praktyk studenckich w szkołach i w trakcie animacji prowadzonych na imprezach okolicznościowych. Od 2018 r. jestem wychowawca kolonijnym.

  Karolina
 • Moja współpraca z dziećmi zaczęła się już na studiach pedagogicznych, kiedy miałyśmy zajęcia praktyczne w przedszkolach i szkołach. Później praktyki w różnych placówkach uzupełniały moją wiedzę o rozwoju dzieci. Kolejnym etapem doszkalania się była funkcja wychowawcy na koloniach i zimowiskach, które od 2011 roku wpisały się w mój grafik wakacyjny i zimowy. A od 2017 roku spełniam się także jako kierownik kolonii.

  Magda
 • Pracuje z dziećmi od 2012 roku co pomogło mi zdobyć doświadczenie praktyczne, które na studiach pedagogicznych pogłębiłam o niezbędną wiedzę teoretyczną. Moim priorytetem oczywiście jest, aby dziecku na każdym wyjeździe zapewnić jak najlepszą opiekę. Pamiętając ze każde z nich wymaga indywidualnego podejścia staram się otoczyć je potrzebną troską, aby nie odczuło rozłąki rodzicami.

  Małgorzata
 • Ferie, wakacje – pierwsza myśl: WOLNE! Czas na wyjątkowe wyjazdy! Zimowiska, kolonie, obozy! Podczas tych wyjazdów Państwa dziećmi zaopiekuje się ja 🙂 Jestem wychowawcą kolonijnym od 2010 roku. Sześciokrotnie byłam z dziećmi na dwutygodniowych obozach pod namiotami, na Mazurach. Później przyszła pora na kolonie w górach, czyli trzy dwutygodniowe turnusy w Międzybrodziu Żywieckim. Teraz wakacje i ferie spędzam z małymi i większymi tancerzami. Od kilku lat, co roku opiekuję się dziećmi podczas kolonii i zimowisk, świetnie się razem bawimy, pobudzamy naszą kreatywność, zaprzyjaźniamy się i wzajemnie wspieramy. Zapraszam na wspólną przygodę! 🙂

  Marcelina
 • Ukończyłam studia z psychologii, dzięki którym lepiej rozumiem z jakimi wyzwaniami spotyka się młody człowiek. Chętnie wspieram dzieci w pokonywaniu swoich barier, dodając im odwagi do podejmowania nowych aktywności. Ze mną podopieczni na koloniach rozwiną swoje skrzydła i przeżyją niezapomniane chwile. Uwielbiam ruch, taniec i dobrą zabawę. Z radością dzielę się swoją energia z innymi.

  Martyna
 • Pracę z dziećmi zaczęłam w Centrum Kreatywnej Zabawy na stanowisku animator, gdzie zdobywałam doświadczenie z zakresu organizacji wolnego czasu najmłodszym. Obecnie nabytą wiedzę wykorzystuję na zimowiskach i koloniach z Majerami. Posiadam również kurs wychowawcy kolonijnego, co pogłębiło moja wiedzę z zakresu opieki nad dziećmi. Staram się, aby dla naszych podopiecznych czas na wyjeździe był wyjątkowy, a każdy dzień radosny i pełen nowych pozytywnych doświadczeń.

  Monika
 • Z wykształcenia jestem technikiem obsługi turystycznej, a na co dzień prowadzę zajęcia taneczne, dzięki czemu zdobywam doświadczenie w pracy z dziećmi. Podczas kolonii zadbam o to, aby dzieciaki dobrze się bawiły i wróciły z  wspomnieniami, które wywołają na ich twarzach szeroki uśmiech.

  Olivia
 • Z dziećmi pracuję od 2015 roku, zaczynałam od zajęć tanecznych dla przedszkolaków. Prowadziłam również zajęcia teatralne, przez co dzieci wyrażały swoją wyobraźnię, a ja mogłam je lepiej poznać. Od 2016 roku jestem certyfikowanym animatorem, więc od tej pory wolny czas spędzam z najmłodszymi pociechami, co daje mi mnóstwo radości. Każde dziecko uczy mnie czegoś nowego i ja odwzajemniam się tym samym, staram się dać im wszystko, co najlepsze w 100%. Nie wyobrażam sobie pracować w innym otoczeniu, bo nikt nie jest tak wdzięczny jak nasze kochane dzieci.

  Patrycja
 • Na co dzień prowadzę zajęcia taneczno-ruchowe, dzięki którym zdobywam doświadczenie w pracy z dziećmi. Studiuję psychologię, dzięki czemu podchodzę do każdego dziecka bardzo indywidualnie i ważny jest dla mnie jego rozwój, uśmiech i dobre samopoczucie.

  Ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego oraz pierwszej pomocy. Kolonia dla dziecka jest naprawdę dużą przygodą i zostaje w pamięci na całe życie. Dlatego jako wychowawca zadbam o to, aby dziecko było zadowolone i wróciło z pięknymi wspomnieniami.

  Patrycja
 • Jestem certyfikowanym animatorem zabaw dla dzieci. Nie znam określenia “nudy” , więc ze mną żadne dziecko jej nie zazna. Moim celem jest stworzenie dla moich podopiecznych niezapomnianych chwil na lata, więc podczas kolonii oraz zimowisk ze mną, dzieci zdobędą nowe doświadczenia, rozwiną swoje pasje i odkryją ukryte talenty.

  Renata