infolinia: 888 381 100 e-mail: travel@majery.pl

Kadra

Z dumą prezentujemy Kadrę wychowawców oraz kierowników, którzy w czasie organizowanych przez nas zimowisk i kolonii letnich będą opiekować się Państwa dziećmi. Nasza Kadra na co dzień pracuje z dziećmi w Dziecięcym Centrum Tańca Majery.

 • Utożsamiam się z cytatem „Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie”,  dlatego:
  – lubię widzieć jak dzieci myślą, przepełnione ekscytacją, rozwiązując samodzielnie zagadki,
  – lubię widzieć ich satysfakcję, gdy po raz kolejny przełamują swoje granice, a czasem burzą mury,
  – lubię widzieć jak mogą być sobą i nie boją się pokazać tego, co jest w nich najlepsze,
  – lubię widzieć współpracę i dobrą zabawę.

  Na co dzień uczę innych i tych małych i tych dużych. Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, szkolę też dorosłych np. na wychowawcę kolonijnego.
  Jestem animatorką, żoną, mamą, idealistką, wychowawcą i kierownikiem kolonijnym. Uwielbiam naturę, zimne prysznice z rana, ciekawe wyzwania i muzykę, którą widzę, gdy zamykam oczy

  Ada
 • Posiadam wykształcenie pedagogiczne, w 2020r. uzyskałam stopień magistra na kierunku Pedagogika: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Na co dzień pracuję z dziećmi, dbając o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w przedszkolu. Ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego, co pozwala mi odpowiednio zadbać o najmłodszych. Zyskałam również doświadczenie w pracy animatora czasu wolnego, dzięki czemu mogę sprawić, że czas spędzony na wyjeździe będzie dla Państwa dzieci wypełniony dobrą zabawą, która pobudzi ich kreatywność. Do zobaczenia na wspólnych przygodach 🙂

  Agata
 • Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Swoją pracę z dziećmi rozpoczęłam kilka lat temu podczas zajęć na basenie oraz wielu praktyk studenckich. Na studiach ukończyłam kurs wychowawcy
  kolonijnego. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, a praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję.

  Agnieszka
 • Swoje doświadczenie zaczęłam zdobywać w szkole tańca, gdzie uczyłam dzieci baletu. Następnie w Studiu tanecznym miałam pod opieką 12 grup, które składały się z dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Z nimi wyjeżdżałam jako opiekun na różne turnieje i konkursy. Staram się efektywnie przekazywać dzieciom ważne wartości, moją wiedzę, która zdobyłam przez wiele lat i zwiększać kreatywność, oczywiście nie zapominając o dobrej zabawie. Praca z dziećmi sprawia mi wielką satysfakcję i radość.

  Alina
 • Z dziećmi pracuję od 2015 roku, wtedy zaczęłam prowadzić zajęcia taneczne oraz wyjeżdżać na różne turnieje w roli opiekuna. W czasie wyjazdów zawsze staram się zapewnić wychowankom jak najlepszą opiekę. Ukończyłam kurs instruktora tańca oraz wychowawcy kolonijnego. Obecnie studiuję psychologię, która pomaga mi w kontakcie z dziećmi.

  Dominika
 • Dobrze zaplanowany czas wolny dziecka, ciekawe i inspirujące zajęcia oraz aktywność fizyczna dają dzieciom dużo radości i wpływają pozytywnie na ich rozwój. Kolonie uczą samodzielności. Chciałabym, aby każde dziecko wracało z kolonii z radością z w pełni wykorzystanego czasu. Zadowolone dziecko i spokojny rodzic są dla mnie najważniejszym elementem każdego wyjazdu.

  Emilia
 • Jestem magistrem turystyki i rekreacji. Podczas studiów nauczyłam się przeprowadzania zajęć animacyjnych oraz rekreacyjnych. Posiadam kurs wychowawcy kolonijnego i od 2018 roku wyjeżdżam na kolonie wraz z dziećmi. Uwielbiam dawać pozytywną energię moim podopiecznym za pomocą tańca.

  Kamila
 • Ukończyłam fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od kilkunastu lat prowadzę zajęcia ruchowe dla dzieci. Jestem kopalnią pomysłów i każdy turnus tworzę tak, żeby przenieść dzieci do fascynującego świata przygód, w którym każdy znajdzie dla siebie miejsce. Jako kierownik kolonii dbam o bezpieczeństwo dzieci i kadry, realizację programu, dobre samopoczucie uczestników i świetną zabawę 🙂 Jestem mamą dwójki przedszkolaków, które zapewniają ciągłe doświadczenie w czytaniu bajek, kreatywnej walce z tęsknotą, nudą, smuteczkami, wszelkimi bólami i niezliczonymi pytaniami 🙂

  Kinga
 • Wychowawcą jestem od 5 lat, wcześniej wyjeżdżałam jako instruktor tańca na obozy. Sama jeździłam na kolonie taneczne jako dziecko, a na studiach zrobiłam kurs na wychowawcę kolonijnego. Doświadczenie, które nabyłam wykorzystam, aby dzieci tanecznie, aktywnie i bezpiecznie odpoczywały na wyjazdach letnich i zimowych.

  Klaudia
 • Z zawodu jestem technikiem obsługi turystycznej. Podróże po przepięknych regionach Polski i nie tylko to moja druga pasja. Jako wychowawca kolonijny zapewniam najwyższej jakości opiekę nad Państwa dzieckiem. Staram się przekazać wiedzę na temat miejsca pobytu, ale również gwarantuję bezpieczeństwo pociechy każdego dnia wyjazdu. Z doświadczenia wiem, że kilkudniowe rozłąki nie są łatwym przeżyciem ani dla rodzica, ani dla dziecka, dlatego zawsze można liczyć na moje wsparcie.

  Klaudia
 • Pracę z dziećmi zaczęłam w Centrum Kreatywnej Zabawy na stanowisku animator, gdzie zdobywałam doświadczenie z zakresu organizacji wolnego czasu najmłodszym. Obecnie nabytą wiedzę wykorzystuję na zimowiskach i koloniach z Majerami. Posiadam również kurs wychowawcy kolonijnego, co pogłębiło moja wiedzę z zakresu opieki nad dziećmi. Staram się, aby dla naszych podopiecznych czas na wyjeździe był wyjątkowy, a każdy dzień radosny i pełen nowych pozytywnych doświadczeń.

  Monika
 • Przez 11 lat byłam mażoretką w Orkiestrze Dętej w Środzie Wielkopolskiej. Dzięki temu miałam możliwość wzięcia udziału w wielu konkursach oraz festiwalach w Polsce jak i za granicą. Aktualnie studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Dodatkowo jestem certyfikowanym animatorem czasu wolnego. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję.

  Monika
 • Posiadam 13-letnie doświadczenie taneczne, które uwielbiam przekazywać dzieciom. Dzięki pasji do tańca zostałam instruktorem w Dziecięcym Centrum Tańca ,,Majery”. Uwielbiam aktywnie spędzać czas i dawać pozytywną energię moim podopiecznym. Gwarantuje zapewnić dzieciom jak najlepszą opiekę oraz bezpieczeństwo w czasie kolonii. Uśmiech oraz radość dziecka jest najbardziej motywującym elementem mojej pracy.

  Patrycja
 • Jestem absolwentką wrocławskiego AWFu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Ukończyłam kurs Instruktora Fitness, Hipoterapii, a także jestem Instruktorem Slavica Dance — zajęć dla dzieci, które łączą w sobie metodykę fitnessu z elementami tańców narodowych i ludowych. Pracuję jako animatorka podczas różnorodnych wydarzeń rekreacyjno-sportowych i imprez okolicznościowych oraz jako koordynator wolontariatu i opiekun w szkole podstawowej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Staram się, by dzieci podczas moich zajęć nie tylko świetnie się bawiły, ale również zadbały o swój rozwój i sprawność fizyczną.

  Paulina