fbpx
infolinia: 888 381 100 e-mail: travel@majery.pl

Kadra

Z dumą prezentujemy Kadrę wychowawców oraz kierowników, którzy w czasie organizowanych przez nas zimowisk i kolonii letnich będą opiekować się Państwa dziećmi. Nasza Kadra na co dzień pracuje z dziećmi w Dziecięcym Centrum Tańca Majery.

 • Utożsamiam się z cytatem “Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie”,  dlatego:
  – lubię widzieć jak dzieci myślą, przepełnione ekscytacją, rozwiązując samodzielnie zagadki,
  – lubię widzieć ich satysfakcję, gdy po raz kolejny przełamują swoje granice, a czasem burzą mury,
  – lubię widzieć jak mogą być sobą i nie boją się pokazać tego, co jest w nich najlepsze,
  – lubię widzieć współpracę i dobrą zabawę.

  Na co dzień uczę innych i tych małych i tych dużych. Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, szkolę też dorosłych np. na wychowawcę kolonijnego.
  Jestem animatorką, żoną, mamą, idealistką, wychowawcą i kierownikiem kolonijnym. Uwielbiam naturę, zimne prysznice z rana, ciekawe wyzwania i muzykę, którą widzę, gdy zamykam oczy

  Ada
 • Posiadam wykształcenie pedagogiczne, w 2020r. uzyskałam stopień magistra na kierunku Pedagogika: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Na co dzień pracuję z dziećmi, dbając o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w przedszkolu. Ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego, co pozwala mi odpowiednio zadbać o najmłodszych. Zyskałam również doświadczenie w pracy animatora czasu wolnego, dzięki czemu mogę sprawić, że czas spędzony na wyjeździe będzie dla Państwa dzieci wypełniony dobrą zabawą, która pobudzi ich kreatywność. Do zobaczenia na wspólnych przygodach 🙂

  Agata
 • Swoje doświadczenie zaczęłam zdobywać w szkole tańca, gdzie uczyłam dzieci baletu. Następnie w Studiu tanecznym miałam pod opieką 12 grup, które składały się z dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Z nimi wyjeżdżałam jako opiekun na różne turnieje i konkursy. Staram się efektywnie przekazywać dzieciom ważne wartości, moją wiedzę, która zdobyłam przez wiele lat i zwiększać kreatywność, oczywiście nie zapominając o dobrej zabawie. Praca z dziećmi sprawia mi wielką satysfakcję i radość.

  Alina
 • Hej, tu Dominika. Jestem absolwentką Krakowskiego AWF’u, gdzie teorię pedagogiki i wychowania fizycznego przekładałam na pracę z dziećmi i zajęcia taneczne. A skoro o tańcu mowa, jestem jego absolutną wielbicielką i zarażam nim każdego wokół:) Poza tym uwielbiam podróże, kiedyś zbuduję Vana i wyjadę w świat!

  Dominika
 • Hej, tu Kaja! Posiadam wiele pasji, jedną z nich to na przykład podróżowanie. Lubię łączyć pasje z pracą, jaką jest dla mnie taniec, którego jestem absolutną fanką. Czerpię z niego mnóstwo energii, dlatego staram się przekazywać ją dzieciom. Swoje doświadczenie z dziećmi nabrałam, pracując jako animator w hotelach po całej Polsce, głównie nad morzem. Kocham u dzieci ich niespożytą energię i uśmiechy na twarzach. W czasie studiów ukończyłam kurs na wychowawcę kolonijnego. Chciałabym, aby dzieci podczas kolonii spędziły ten czas, jak najlepiej się da oraz, żeby dobrze się bawiły. Jako wychowawca pragnę, aby dzieci czuły się bezpiecznie na wyjazdach oraz spędzały je aktywnie.

  Kaja
 • Jestem magistrem turystyki i rekreacji. Podczas studiów nauczyłam się przeprowadzania zajęć animacyjnych oraz rekreacyjnych. Posiadam kurs wychowawcy kolonijnego i od 2018 roku wyjeżdżam na kolonie wraz z dziećmi. Uwielbiam dawać pozytywną energię moim podopiecznym za pomocą tańca.

  Kamila
 • Ukończyłam fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od kilkunastu lat prowadzę zajęcia ruchowe dla dzieci. Jestem kopalnią pomysłów i każdy turnus tworzę tak, żeby przenieść dzieci do fascynującego świata przygód, w którym każdy znajdzie dla siebie miejsce. Jako kierownik kolonii dbam o bezpieczeństwo dzieci i kadry, realizację programu, dobre samopoczucie uczestników i świetną zabawę 🙂 Jestem mamą dwójki przedszkolaków, które zapewniają ciągłe doświadczenie w czytaniu bajek, kreatywnej walce z tęsknotą, nudą, smuteczkami, wszelkimi bólami i niezliczonymi pytaniami 🙂

  Kinga
 • Wychowawcą jestem od 5 lat, wcześniej wyjeżdżałam jako instruktor tańca na obozy. Sama jeździłam na kolonie taneczne jako dziecko, a na studiach zrobiłam kurs na wychowawcę kolonijnego. Doświadczenie, które nabyłam wykorzystam, aby dzieci tanecznie, aktywnie i bezpiecznie odpoczywały na wyjazdach letnich i zimowych.

  Klaudia
 • Z zawodu jestem technikiem obsługi turystycznej. Podróże po przepięknych regionach Polski i nie tylko to moja druga pasja. Jako wychowawca kolonijny zapewniam najwyższej jakości opiekę nad Państwa dzieckiem. Staram się przekazać wiedzę na temat miejsca pobytu, ale również gwarantuję bezpieczeństwo pociechy każdego dnia wyjazdu. Z doświadczenia wiem, że kilkudniowe rozłąki nie są łatwym przeżyciem ani dla rodzica, ani dla dziecka, dlatego zawsze można liczyć na moje wsparcie.

  Klaudia
 • Jestem absolwentką wrocławskiego AWFu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Ukończyłam kurs Instruktora Fitness, Hipoterapii, a także jestem Instruktorem Slavica Dance — zajęć dla dzieci, które łączą w sobie metodykę fitnessu z elementami tańców narodowych i ludowych. Pracuję jako animatorka podczas różnorodnych wydarzeń rekreacyjno-sportowych i imprez okolicznościowych oraz jako koordynator wolontariatu i opiekun w szkole podstawowej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Staram się, by dzieci podczas moich zajęć nie tylko świetnie się bawiły, ale również zadbały o swój rozwój i sprawność fizyczną.

  Paulina
 • W 2022 r uzyskałam tytuł licencjata z wychowania fizycznego, a także jestem instruktorem pływania. Dzięki odbytym praktykom nabrałam doświadczenia w pracy z dziećmi, która jest dla mnie samą przyjemnością. Chciałabym, żeby czas spędzony na koloniach był dla dzieci pozytywny, inspirujący oraz żeby się świetnie bawiły.

  Sara
 • Cześć, tu Martyna. Interesuję się psychologią, a moją pasją są dalekie podróże. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując jako animatorka organizując urodzinki oraz przyjęcia dla najmłodszych. Uwielbiam dzieci oraz ich niekończącą się energię, dlatego podczas wyjazdów staram się spożytkować ich potencjał w zabawach pełnych ruchu oraz uśmiechu. Moim obowiązkiem jako wychowawcy kolonijnego jest angażować się w sprawy najmłodszych, dlatego ze mną każdy najmniejszy problem znajdzie swoje rozwiązanie
  😊

  Martyna
 • Jestem absolwentką Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończyłam kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako trenerka i instruktorka, byłam wychowawcą na obozach sportowych. Czerpię mnóstwo pozytywnej energii z tańca i innych aktywności ruchowych, co staram się przekazywać dzieciom.

  Teresa