fbpx
infolinia: 888 381 100 e-mail: travel@majery.pl

Kadra

Z dumą prezentujemy Kadrę wychowawców oraz kierowników, którzy w czasie organizowanych przez nas zimowisk i kolonii letnich będą opiekować się Państwa dziećmi. Nasza Kadra na co dzień pracuje z dziećmi w Dziecięcym Centrum Tańca Majery.

 • Utożsamiam się z cytatem „Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie”,  dlatego:
  – lubię widzieć jak dzieci myślą, przepełnione ekscytacją, rozwiązując samodzielnie zagadki,
  – lubię widzieć ich satysfakcję, gdy po raz kolejny przełamują swoje granice, a czasem burzą mury,
  – lubię widzieć jak mogą być sobą i nie boją się pokazać tego, co jest w nich najlepsze,
  – lubię widzieć współpracę i dobrą zabawę.

  Na co dzień uczę innych i tych małych i tych dużych. Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, szkolę też dorosłych np. na wychowawcę kolonijnego.
  Jestem animatorką, żoną, mamą, idealistką, wychowawcą i kierownikiem kolonijnym. Uwielbiam naturę, zimne prysznice z rana, ciekawe wyzwania i muzykę, którą widzę, gdy zamykam oczy

  Ada
 • Swoje doświadczenie zaczęłam zdobywać w szkole tańca, gdzie uczyłam dzieci baletu. Następnie w Studiu tanecznym miałam pod opieką 12 grup, które składały się z dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Z nimi wyjeżdżałam jako opiekun na różne turnieje i konkursy. Staram się efektywnie przekazywać dzieciom ważne wartości, moją wiedzę, która zdobyłam przez wiele lat i zwiększać kreatywność, oczywiście nie zapominając o dobrej zabawie. Praca z dziećmi sprawia mi wielką satysfakcję i radość.

  Alina
 • Hej, tu Dominika. Jestem absolwentką Krakowskiego AWF’u, gdzie teorię pedagogiki i wychowania fizycznego przekładałam na pracę z dziećmi i zajęcia taneczne. A skoro o tańcu mowa, jestem jego absolutną wielbicielką i zarażam nim każdego wokół:) Poza tym uwielbiam podróże, kiedyś zbuduję Vana i wyjadę w świat!

  Dominika
 • Hej, tu Kaja! Posiadam wiele pasji, jedną z nich to na przykład podróżowanie. Lubię łączyć pasje z pracą, jaką jest dla mnie taniec, którego jestem absolutną fanką. Czerpię z niego mnóstwo energii, dlatego staram się przekazywać ją dzieciom. Swoje doświadczenie z dziećmi nabrałam, pracując jako animator w hotelach po całej Polsce, głównie nad morzem. Kocham u dzieci ich niespożytą energię i uśmiechy na twarzach. W czasie studiów ukończyłam kurs na wychowawcę kolonijnego. Chciałabym, aby dzieci podczas kolonii spędziły ten czas, jak najlepiej się da oraz, żeby dobrze się bawiły. Jako wychowawca pragnę, aby dzieci czuły się bezpiecznie na wyjazdach oraz spędzały je aktywnie.

  Kaja
 • Taniec zaczęłam trenować w wieku 6 lat. Moim pierwszym i jedynym zespołem w którym zaszczepiłam swoją miłość do tańca a następnie rozwinęłam się były „Tysiąclatki”. 12 lat występowałam na scenach lokalnych oraz międzynarodowych promując regionalne tańce ludowe. Każde wakacje spędzaliśmy wyjeżdżając na festiwale folklorystyczne i z niejednych wracaliśmy z podium. Ferie zimowe poświęcaliśmy na warsztaty taneczne na których oprócz folkloru trenowaliśmy zarówno tańce nowoczesne, europejskie jak i towarzyskie. Wyjazdy kolonijne, obozy są mi znane zarówno ze strony uczestnika jak i kadry. Wykształcenie pedagogiczne oraz z dziedziny kultury fizycznej pozwala mi przekazać dzieciom wartości takie jak życzliwość, chart ducha, fair play poprzez uprawianie ich ulubionej dyscypliny sportu.

  Karolina
 • Kamila
 • Ukończyłam fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od kilkunastu lat prowadzę zajęcia ruchowe dla dzieci. Jestem kopalnią pomysłów i każdy turnus tworzę tak, żeby przenieść dzieci do
  fascynującego świata przygód, w którym każdy znajdzie dla siebie miejsce. Uwielbiam szczególnie świat Harrego Pottera. Jako kierownik kolonii dbam o bezpieczeństwo dzieci i kadry, realizację programu,
  dobre samopoczucie uczestników i świetną zabawę! Jestem też mamą, co zapewnia mi ciągłe doświadczenie w czytaniu bajek, kreatywnej walce z tęsknotą, nudą, smuteczkami, wszelkimi bólami i niezliczonymi pytaniami!

  Kinga
 • Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam będąc w szkole podstawowej. Posiadam doświadczenie z dziedziny tańca mażoretkowego, cheerleadingu oraz podstaw tańca współczesnego. Wraz z moim zespołem biorę
  udział w festiwalach oraz konkursach, na których niejednokrotnie stajemy na podium. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach tanecznych. Aktualnie jestem studentką fizjoterapii oraz dietetyki. Odkąd pamiętam chciałam pracować z dziećmi i zaszczepić w nich miłość do tańca.

  Kinga
 • Wychowawcą jestem od 5 lat, wcześniej wyjeżdżałam jako instruktor tańca na obozy. Sama jeździłam na kolonie taneczne jako dziecko, a na studiach zrobiłam kurs na wychowawcę kolonijnego. Doświadczenie, które nabyłam wykorzystam, aby dzieci tanecznie, aktywnie i bezpiecznie odpoczywały na wyjazdach letnich i zimowych.

  Klaudia
 • Od najmłodszych lat sport stanowił integralną część mojego życia i wpłynął na kształtowanie mojej osobowości, zdrowia oraz pasji. Przez kilka lat trenowałam piłkę ręczną oraz czwórbój atletyczny. Brałam też udział w wielu innych formach aktywności fizycznej, jak np. taniec towarzyski i gimnastyka artystyczna. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz instruktorem treningu siłowego i fitnessu dla kobiet w ciąży. Moim celem jest, aby dzieci na zajęciach nie tylko dobrze się bawiły, ale czerpały korzyści płynące z aktywności fizycznej. Ich uśmiech i zadowolenie, to dla mnie największa satysfakcja.

  Klaudia
 • Magda
 • Dziecięca autentyczność, spontaniczność, odwaga i naturalna dobroć są dla mnie inspiracją i powodem, przez który nie zamieniłbym obranej drogi zawodowej na żadną inną. A jest to droga, która już od 10 lat krąży wokół małych ludzi. Każdego roku podczas ferii letnich i zimowych wcielam się w rolę wychowawcy na koloniach i obozach nieprzerwanie od 2015 roku. Na co dzień realizuję się jako nauczyciel w szkole podstawowej. W pracy z dziećmi stawiam na dobre relacje, pozytywną dyscyplinę oraz skuteczną komunikację. Prywatnie moje pasje i zainteresowania to pro wrestling, superbohaterowie oraz gry wideo.

  Olek
 • Jestem absolwentką wrocławskiego AWFu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Ukończyłam kurs Instruktora Fitness, Hipoterapii, a także jestem Instruktorem Slavica Dance — zajęć dla dzieci, które łączą w sobie metodykę fitnessu z elementami tańców narodowych i ludowych. Pracuję jako animatorka podczas różnorodnych wydarzeń rekreacyjno-sportowych i imprez okolicznościowych oraz jako koordynator wolontariatu i opiekun w szkole podstawowej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Staram się, by dzieci podczas moich zajęć nie tylko świetnie się bawiły, ale również zadbały o swój rozwój i sprawność fizyczną.

  Paulina
 • W 2022 r uzyskałam tytuł licencjata z wychowania fizycznego, a także jestem instruktorem pływania. Dzięki odbytym praktykom nabrałam doświadczenia w pracy z dziećmi, która jest dla mnie samą przyjemnością. Chciałabym, żeby czas spędzony na koloniach był dla dzieci pozytywny, inspirujący oraz żeby się świetnie bawiły.

  Sara
 • Jestem absolwentką Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończyłam kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako trenerka i instruktorka, byłam wychowawcą na obozach sportowych. Czerpię mnóstwo pozytywnej energii z tańca i innych aktywności ruchowych, co staram się przekazywać dzieciom.

  Teresa
 • Od zawsze uwielbiałam pracę z dziećmi, a równie dobrze jak to kocham także taniec. Mam nadzieję, że dzięki mojemu zaangażowaniu uda mi się zarazić pasją do tańca te młode duszyczki. Jako wychowawca zależy mi przede wszystkim, aby dzieci czuły się bezpiecznie jak i
  komfortowo, a poza tym dobrze się bawiły oraz tworzyły masę cudownych wspomnień:)

  Wiktoria