fbpx
infolinia: 888 381 100 e-mail: travel@majery.pl

OŚWIADCZENIE NT. ORGANIZACJI KOLONII 2020

Drodzy Klienci!

Ze względu na obecną sytuację, związaną z pandemią i wynikającymi z niej ograniczeniami, jako Organizator Wypoczynku Dzieci i Młodzieży, obserwujemy nowe doniesienia i będziemy reagować zgodnie z wytycznymi.

Najważniejsze jest bowiem bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Na chwilę obecną kontynuujemy działania związane z organizacją kolonii tak, aby – jeśli do lata sytuacja się uspokoi – możliwa była realizacja wszystkich oferowanych przez nas wyjazdów w ramach oferty LATO 2020. Pracujemy więc pełną parą, przygotowując się do realizacji poszczególnych warsztatów i analizujemy możliwości wprowadzenia dodatkowych środków bezpieczeństwa, zarówno w miejscach wypoczynku, jak i w autokarach.

Biorąc pod uwagę Państwa komfort i zabezpieczenie Państwa środków finansowych, postanowiliśmy przesunąć datę wpłacania I i II raty należności za turnusy:

I rata – do 29.05.
II rata – do 26.06.

W tym terminie powinniśmy już mieć wyraźniejszy ogląd sytuacji i możliwość podjęcia odpowiedzialnych decyzji, związanych z ewentualnym odwoływaniem lub przesuwaniem wyjazdów. Jeśli będzie taka konieczność i Państwa turnus zostanie przesunięty lub odwołany, zwrócimy wszystkie wpłacone środki. Oczywiście będą też Państwo mieli możliwość zmiany terminu wyjazdu lub skorzystania z innych dostępnych turnusów.

Nadal prowadzimy zapisy na turnusy w ramach oferty KOLONIE 2020, zgodnie z dostępnością miejsc. W czasie zapisu wpłacają Państwo jedynie zaliczkę w wysokości 200zł (która, w przypadku konieczności odwołania imprezy z uwagi na odgórne decyzje, również będzie zwracana).

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:
Tel. 888 381 100
E-mail: travel@majery.pl