fbpx
infolinia: 888 381 100 e-mail: travel@majery.pl

Kolonie dla dziewczynek – 6 polecanych obozów

Przyjęło się, że obozy sportowe czy militarne przeznaczone są dla chłopców, a te o tematyce modowej czy z księżniczkowym motywem przewodnim dla płci pięknej. Nie każde dziecko ma takie same zainteresowania i chociaż są dziewczynki, które uwielbiają grać w Fortnite oraz chłopcy, którzy są małymi pasjonatami tańca, to już sama nazwa niektórych kolonii wywołuje ogromną ekscytację wśród dziewczynek. Odkryj nasze najciekawsze propozycje kolonii.

MAJERY W HOGWARCIE – magiczne przygody

Obóz inspirowany Szkołą Magii i Czarodziejstwa z kultowej serii książek i filmów o Harrym Potterze to nasza propozycja dla wszystkich potteromaniaków. Już na samym początku kolonii uczestnicy dzieleni są na domy. Różdżkarstwo, Zielarstwo i Wróżbiarstwo czy Eliksiry to jedynie kilka z lekcji, które odbywają się w kolonijnym Hogwarcie. Ponadto, nie mogło obyć się bez Turnieju Trójmagicznego, Turnieju Domów w Quidditcha, wypraw do Zakazanego Lasu, Magicznych stworzeń i fantastycznych zwierząt oraz innych atrakcji prosto ze świata czarodziejów.

POWER GIRLS! – obóz pełen wrażeń!

Jest to kolonia dla dziewczynek, które uwielbiają aktywność fizyczną, treningi i piesze wycieczki, a jednocześnie cenią sobie makijaż i lubią robić maseczki czy biżuterię. Podczas obozu uczestniczki poznają sztukę wizażu, zasady mądrego oraz zdrowego odżywiania i biorą udział w warsztatach modowych, a równocześnie uczą się technik samoobrony. To idealne połączenie zajęć fizycznych z domowym SPA i pracami artystycznymi.

MULTI-FASHION – poznaj świat mody

Wśród kolonii dla dziewczynek znajduje się ciekawa propozycja dla wszystkich osób, które uwielbiają modę. Dzięki starannie zaplanowanemu programowi uczestniczki uczą się wizażu i stylizacji, projektowania kreacji, chodzenia “po wybiegu” podczas pokazu mody oraz tańca obozowego. Do tego dochodzi kino letnie i wycieczki plenerowe oraz sesja zdjęciowa.

Inne ciekawe kolonie dla dziewczynek i nie tylko to PO DRUGIEJ STRONIE TĘCZY – obóz dla miłośników prac artystycznych z warsztatami plastycznymi i kreatywnymi lekcjami, LEGO LATO – obóz inspirowany lego, gdzie oprócz projektowania i budowania dzieci uczą się także programowania oraz MULTI-ACTIV – wakacyjna przygoda dla dzieci z nadmiarem energii, które nie mogą długo usiedzieć w jednym miejscu.